Dopredaj lístkov na PyCon SK 2022 je otvorený!

Ako iste viete, konferencia PyCon SK bola presunutá z roku 2020 a veľká časť ľudí mala zakúpený lístok už na pôvodný termín konferencie. Keďže v čase spustenia organizácie najbližšieho ročníka konferencie boli ešte v platnosti protipandemické opatrenia, ktoré obmedzovali kapacitu hromadných podujatí, rozhodli sme sa dočasne nepredávať ďalšie lístky.

Aktuálne sú kapacitné obmedzenia na hromadných podujatiach zrušené a znovu preto otvárame predaj lístkov. Pevne veríme, že priaznivá pandemická situácia bude pretrvávať aj začiatkom septembra. Záleží nám však na zdraví všetkých účastníkov a účastníčok a preto sme sa rozhodli predávať dodatočné lístky s potenciálnym obmedzením. Ak by z dôvodu pandemických opatrení bolo potrebné znížiť kapacitu konferencie, stornované budú práve lístky zo súčasného dopredaja. Držitelia takýchto lístkov budú mať prístup k live streamu z konferencie a zároveň im bude alikvotná časť z ceny lístka vrátená.

Ďakujeme všetkým členom a členkám Python komunity za prejavený záujem a podporu. Ťešíme sa na Vás 9. až 11. septembra v Bratislave!

Čítaj viac

Prečo sú všetky lístky vypredané? Budú ešte v predaji?

Konferencia bola presunutá z roku 2020 pre šírenie nákazy COVID-19, kde sme mali vypredanú väčšinu lístkov a tieto lístky ostali v platnosti. V súčasnosti môžu vlastníci tieto lístky vrátiť, ak im nevyhovuje termín tohtoročnej konferencie. Preto predpokladáme, že bude k dispozícii veľmi obmedzený počet lístkov.

Pokiaľ máte záujem o lístok zapíšte sa prosím na zoznam v sekcii Lístky. Budeme dávať do predaja obmedzený počet lístkov a ľudia na zozname dostanú emailom upozornenie na spustenie predaja v predstihu.

Čítaj viac