Discord Chat

Pripojte sa na náš oficialny Discord chat: https://2022.pycon.sk/chat.html

Čítaj viac

Odporúčania pre zdravie a bezpečnosť na konferencii

Naším cieľom je vytvoriť bezpečné prostredie v mieste konania konferencie a zabrániť šíreniu COVID-19.

Aj keď v súčasnosti (september 2022) na Slovensku neexistujú žiadne kapacitné obmedzenia na podujatia, odporúčame účastníkom, aby v priestoroch konferencie nosili rúška a mali aj aktuálne očkovanie.

Očakávame, že účastníci budú ohľaduplní k ostatným a že sa izolujú v prípade akýchkoľvek príznakov respiračného ochorenia.

Hľadáme dobrovoľníkov na konferenciu.

PyCon SK je postavený na dobrovoľníckej práci, bez dobrovoľníkov by táto konferencia neexistovala. Pridaj sa k nám a pomôž nám s chodom konferencie zistíš o čom sa bavíme v šatni a možno si najdeš aj pár nových kamošov...

Čítaj viac

Django Girls na PyCon SK

Aj tento rok pripravujeme Django Girls Workshop ako súčasť PyCon SK. Sme veľmi radi že sa k nám pridali Aj Ty v IT, aby sme mohli zrealizovať celodenny workshop na výuku Djanga. Ak poznáte niekoho, kto by mal záujem neváhajte vyplniť prihlášku na webe workshopu.

Čítaj viac

Zverejili sme program

Po zohľadnení kalendárov a požiadaviek našich speakerov a možností konferenčných priestorov sme vyskladali najlepší možný program. Program je už zverejnený na našom webe, môžete si teda začať vyberať prednášky, ktoré si nechcete nechať ujsť.

Čítaj viac

PyCon SK presunutý na rok 2022

Vzhľadom na pretrvávajúcu pandemickú situáciu sa PyCon SK 2020, 2021 neuskutočnil. Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť PyCon SK 2022 bude 9-11. Septembra 2022. Pre viac info sa prihláste na odber nižšie.