Aj ty môžeš byť súčasťou konferencie.

PyCon SK organizuje Python komunita pre komunitu. Ak ideš na túto konferenciu, stávaš sa súčasťou komunity. Pokiaľ si spravil(a) niečo, čo by mohlo zaujímať aj iných, alebo si myslíš, že ostatní by o tom mali vedieť, príď nám o tom porozprávať. Nechceme počúvať iba expertov a známe osobnosti - noví perspektívni rečníci a rečníčky sú tiež zaujímaví, preto sa, prosím, nenechaj odradiť pocitom, že nie si expert(ka) alebo známa osobnosť. Toto je naša pozvánka, aby si poslal(a) návrh na prednášku, aj ak si ešte nikdy na konferencii neprednášal(a). Rečníči a rečníčky vystupujúci prvýkrát budú uprednostňovaní.

Neváhaj

Odoslať návrh príspevku

Snažíme sa uzavrieť program konferencie čo najskôr; čím skôr podáte svoj návrh, tým je vyššia šanca prijatia. Termín ukončenia predkladania návrhov je 30. jún 2022.

Nie si si istý/-á ohľadne svojho návrhu? Buď bez obáv :-) Po odoslaní návrhu dostaneš konfirmačný email s linkom, pomocou ktorého sa môžeš k svojmu návrhu vrátiť a upraviť ho. Kontaktovať nás môžeš pomocou emailu a môžeme prediskutovať tému prednášky a tiež abstrakt. Ak potrebuješ mentoring, radi ti pomôžeme, stačí sa spýtať.

Daj nám vedieť o zaujímavých rečníkoch a rečníčkach

Poznáš niekoho, kto by mohol mať skvelý príspevok na PyCone a mali by sme ho/ju zavolať prednášať? Daj nám vedieť: info@pycon.sk

Pokyny pre podávanie návrhov

Nie je žiadne oficiálne obmedzenie tém, ktoré môžeš navrhnúť ako svoju prednášku. Prednášky o Pythone alebo komunite budú s vysokou pravdepodobnosťou zaujímavé pre publikum. Hlavným kritériom, ktoré bude komisia pri výbere prednášok zvažovať, je to, ako tvoja prednáška zaujme publikum. Je stanovený limit na jednu prednášku pre rečníka/rečníčku. Navrhnúť môžeš viac ako jednu, komisia ťa však vyzve, aby si vybral(a) iba jednu prednášku (v prípade, že bude akceptovaných viac návrhov).

Ak máš otázky, kontaktuj nás emailom na info@pycon.sk alebo sa pridaj na náš Slack kanál.

Všetci rečníci a rečníčky majú vstup na konferenciu zadarmo.

Súhlas so zverejnením nahrávok

Jednou z motivácií pre organizovanie PyConu je pomôcť so šírením vyučovania programovania v Pythone a jeho podporou na Slovensku i v zahraničí. Aj preto plánujeme nahrávať všetky prezentácie z konferencie a naživo streamovať a následne všetky zverejniť na webe.

Odoslaním návrhu na prednášku alebo workshop alebo zapísaním sa na lightning talk dávaš súhlas SPy o.z. na nahrávanie, úpravu a zverejnenie audio a/alebo video záznamu z tvojej prezentácie.

Plné znenie súhlasu s nahrávaním